562988-2025 - Resultaat
België – Diensten voor technische testen, analyse en adviezen – Meerjarige raamovereenkomst 2025 - 2029 voor het uitvoeren van conditiemetingen in gebouwen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige raamovereenkomst 2025 - 2029 voor het uitvoeren van conditiemetingen in gebouwen
Beschrijving: Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het uitvoeren van conditiemetingen in gebouwen. De opdracht omvat o.a.: o Inventarisatie van alle structurele elementen en technische installaties in de bestaande gebouwen; o Beoordeling van de conditie van bovengenoemde elementen volgens de NEN2767-norm, met als doel de bouwtechnische staat van de gebouwen vast te leggen; o Opstellen van een meerjarenonderhoudsplanning, met duidelijke prioriteiten voor onderhoud en renovatie; o Opstellen van een risicomatrix per gebouwcategorie en vastleggen van een streefdoel voor de gebouwconditie, in overleg met de besteller. Het eindresultaat fungeert als een managementtool die richting geeft aan de toekomstige ontwikkeling van het patrimonium. Deze tool biedt inzicht in de huidige staat van de gebouwen, de te verwachten kosten, de waarde van het vastgoed en de toekomstige mogelijkheden voor het gebruik van het pand. Het helpt om strategische beslissingen te nemen vanuit het perspectief van het patrimonium zelf.
Interne identificatiecode: OC/2024/180/ET
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OC/2024/180/ET - 1
Beschrijving: Perceel 1: Regio’s Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631300 Technische controle van gebouwen
Perceel: LOT-0002
Titel: OC/2024/180/ET - 2
Beschrijving: Perceel 2: Oost- en West-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: OC/2024/180/ET - 3
Beschrijving: Perceel 3: Wallonië
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: OC/2024/180/ET - 4
Beschrijving: Perceel 4: Brussel Hoofdstedelijk Gewest
Interne identificatiecode: 4