2. Procedure
Procedure
Titel: Affiliation de Bruxelles environnement à un service externe pour la prévention et la protection des travailleurs (SEPP)
Beschrijving: Affiliation de Bruxelles environnement à un service externe pour la prévention et la protection des travailleurs (SEPP)
Interne identificatiecode: PPP0UM-13241/4321/2024J0082
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024J0082_1