56342-2025 - Resultaat
België – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – QMMO23-2813 - Schoonmaakonderhoud van verschillende gebouwen West-Vlaanderen - Percelen 1A t.e.m. 3B - Bestek TD/102305 - KANDIDAATSTELLING
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: QMMO23-2813 - Schoonmaakonderhoud van verschillende gebouwen West-Vlaanderen - Percelen 1A t.e.m. 3B - Bestek TD/102305 - KANDIDAATSTELLING
Beschrijving: QMMO23-2813 - Schoonmaakonderhoud van verschillende gebouwen - Perceel 1A: Schoonmaakovereenkomst Regio West-Vlaanderen KU Leuven-Kulak / Perceel 1B: Wachtkamerovereenkomst Regio West-Vlaanderen KU Leuven -Kulak / Perceel 2A: Schoonmaakovereenkomst Regio West-Vlaanderen Vives Kortrijk / Perceel 2B: Wachtkamerovereenkomst Regio West-Vlaanderen Vives Kortrijk / Perceel 3A: Schoonmaakovereenkomst Regio West-Vlaanderen Vives (buiten regio Kortrijk) / Perceel 3B: Wachtkamerovereenkomst Regio West-Vlaanderen Vives (buiten regio Kortrijk) - Bestek TD/102306 - KANDIDAATSTELLING
Interne identificatiecode: QMMO23-2813
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QMMO23-2813 - Perceel 1A: schoonmaakovereenkomst Regio West-Vlaanderen KU Leuven - KULAK
Beschrijving: QMMO23-2813 - Schoonmaakonderhoud van verschillende gebouwen - Perceel 1A: Schoonmaakovereenkomst Regio West-Vlaanderen KU Leuven - Kulak / Perceel 1B: Wachtkamerovereenkomst Regio West-Vlaanderen KU Leuven - Kulak / Perceel 2A: Schoonmaakovereenkomst Regio West-Vlaanderen Vives Kortrijk / Perceel 2B: Wachtkamerovereenkomst Regio West-Vlaanderen Vives Kortrijk / Perceel 3A: Schoonmaakovereenkomst Regio West-Vlaanderen Vives (buiten regio Kortrijk) / Perceel 3B: Wachtkamerovereenkomst Regio West-Vlaanderen Vives (buiten regio Kortrijk) - Bestek TD/102306 - KANDIDAATSTELLING
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: QMMO23-2813 - Perceel 1B: wachtkamerovereenkomst Regio West-Vlaanderen KU Leuven - KULAK
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: QMMO23-2813 - Perceel 2A: schoonmaakovereenkomst Regio West-Vlaanderen Vives Kortrijk
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: QMMO23-2813 - Perceel 2B: wachtkamerovereenkomst Regio West-Vlaanderen Vives Kortrijk
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: QMMO23-2813 - Perceel 3A: schoonmaakovereenkomst Regio West-Vlaanderen Vives (buiten regio Kortrijk)
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: QMMO23-2813 - Perceel 3B: wachtkamerovereenkomst Regio West-Vlaanderen Vives (buiten regio Kortrijk)
Interne identificatiecode: 6