563594-2023 - ResultaatNederland-Didam: Netwerkservers
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Vervanging storage omgeving
Referentienummer: 47001536
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48821000 Netwerkservers
II.1.4.
Korte beschrijving
In 2023 is de Gemeente Montferland voornemens de complete SAN omgeving te vervangen. Het gaat om de vervanging van de storage, switches en servers. De gemeente Montferland werkt al jaren met veel tevredenheid met een 3-tier oplossing. Dus een gescheiden servers/switch/storage oplossing.
Gemeente Montferland is op zoek naar één opdrachtnemer die een complete SAN omgeving kan leveren, installeren/migreren en onderhouden die voor de komende 4 jaar voldoende capaciteit biedt en aansluit op de huidige infrastructuur met in achtneming van het programma van eisen. De opdracht bestaat uit de levering van:
Centrale serversysteem waarop besturingssysteem VMWare functioneert;
Storage apparatuur;
Switches
Systeem- en ondersteunende software: software die onlosmakelijk verbonden is met de levering om de betreffende hardware juiste laten functioneren.
Daarnaast behoren ook de implementatie en migratie en het onderhoud en support tot de opdracht.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Gemeente Montferland is op zoek naar één opdrachtnemer die een complete SAN omgeving kan leveren, installeren/migreren en onderhouden die voor de komende 4 jaar voldoende capaciteit biedt en aansluit op de huidige infrastructuur met in achtneming van het programma van eisen (bijlage 4).
De opdracht bestaat uit de levering van:
• Centrale serversysteem waarop besturingssysteem VMWare functioneert;
• Storage apparatuur;
• Switches
• Systeem- en ondersteunende software: software die onlosmakelijk verbonden is met de levering om de betreffende hardware juiste laten functioneren.
Eventuele uitbreidingen of aanvullingen behoren tot de scope van de Raamovereenkomst.