2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van inzamelbakken voor de huis-aan-huis ophaling van glas
Beschrijving: Leveren van inzamelbakken voor de huis-aan-huis ophaling van glas
Interne identificatiecode: 24.032
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
Aanvullende classificatie (cpv): 44613700 Vuilnisbakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 24.032 - 1
Interne identificatiecode: 1