See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: WVB/OND/D211/2025/1_Groen- en netheidsonderhoud op de gewestwegen in de provincie Vlaams-Brabant: D211, Halle
Beschrijving: Deze aanneming heeft tot doel om in de provincie Vlaams-Brabant langsheen de gewestwegen en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud. De totale lengte van de te behandelen wegvakken is weergegeven in de gedetailleerde inventaris die gevoegd is bij dit bestek.
Interne identificatiecode: WVB/OND/D211/2025/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: verkorting tot 30kd wegens bij indiening via elektronisch platform (art. 36, § 4 Wet Overheidsopdrachten)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 45112200 Afgraven van grond, 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten, 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 45232452 Afwateringswerkzaamheden, 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 45233229 Onderhoud van bermen, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 77340000 Snoeien van bomen en heggen, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WVB/OND/D211/2025/1 - 1
Interne identificatiecode: 1