563922-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – 42-2025 Ingenieursdiensten ten behoeve van De Nieuwe Held
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 42-2025 Ingenieursdiensten ten behoeve van De Nieuwe Held
Beschrijving: De gemeente Groningen is voornemens om voor ‘De Nieuwe Held’ een raamcontract ingenieursdiensten af te sluiten. Het doel van dit raamcontract is het inzetten van een drietal technische functies aan het projectteam van de Gemeente Groningen. De werkzaamheden bestaan in hoofzaak uit het voorbereiden van de diverse uitvoeringscontracten ten behoeve van de ontwikkeling van de nieuwe woonwijk. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 42-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 42-2025 Ingenieursdiensten ten behoeve van 'De Nieuwe Held'
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Wij sluiten met één (1) onderneming een raamovereenkomst af. Deze gaat in op 1 september 2025 en duurt twee (2) jaren.