2. Procedure
Procedure
Titel: 9-D-04419-24 Advies collectieve zorgverzekering gemeentepolis Rotterdam
Beschrijving: De Opdracht betreft het adviseren over het tot stand komen van en invulling geven aan een collectieve zorgverzekering gemeentepolis Rotterdam. De Doelgroep van de gemeentepolis Rotterdam bestaat voor het grootste deel uit kwetsbare Rotterdammers die zich kenmerkt door een hoog zorggebruik en een laag inkomen (bruto-inkomen < 130% van het wettelijke minimumloon (Wml)). Bij het tot stand komen van deze collectieve zorgverzekering is het van belang dat de Adviseur in staat is om maatwerkoplossingen voor de grote groep verzekerden (61.000 Rotterdammers in 2023) af te stemmen met de zorgverzekeraar. De collectieve zorgverzekering draagt naast toegankelijke en kwalitatief goede gezondheidszorg voor verzekerden ook bij aan de algemene volksgezondheid (preventie van ziekten), armoedebestrijding, arbeidsparticipatie en sociale zekerheid. De dienstverlening, die de gemeente Rotterdam nodig heeft, is advies over collectieve zorgverzekeringen, zorgverzekeraars, zorgverzekeringswet- en regelgeving, fondsbeheer Rotterdamse zorginitiatieven en zorgfinanciering voor de Gemeente.
Interne identificatiecode: 9-D-04419-24
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Beschrijvend document
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66519310 Verzekeringsadviesdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000