564192-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Verbouw- en bouwprojecten UMCG
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Verbouw- en bouwprojecten UMCG
Beschrijving: Er is sprake van grootschalige projecten (verbouwing verpleegtorens, vernieuwing OK complexen, herschikking laboratorium faciliteiten) binnen het UMCG. Om de grootschalige projecten doorgang te laten vinden dienen er voorbereidende werkzaamheden plaats te vinden. Daarnaast zijn er andere projecten vanuit groot onderhoud en/of mutaties. Hiervoor zal het UMCG meerdere Raamcontractanten aan zich verbinden waarmee het lerend effect geborgd wordt en er een leveranciersrelatie kan worden opgebouwd. Om de onderlinge communicatie eenvoudiger te maken wordt er in de Raamovereenkomst een overzicht opgenomen van veel voorkomende taken.
Interne identificatiecode: T117099
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45400000 Afwerking van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Demontage werkzaamheden
Beschrijving: Perceel 1: Waarde van de opdracht gewijzigd. Geraamde waarde per jaar: €400.000,-. Nieuwe geraamde waarde per jaar: €600.000,-
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Bouwkundig- en afbouwwerk aannemer
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Installatietechnisch aannemer