2. Procedure
Procedure
Titel: Operatorstoelen voor 24/7 controlekamers
Beschrijving: Deze opdracht omvat het leveren van 24/7 operatorstoelen voor AWATAR opleidingsruimte in Willebroek en de afstandsbedieningscentrales in Evergem en Hasselt.
Interne identificatiecode: ATE-23-0017
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39111100 Draaistoelen
Aanvullende classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen, 39113000 Diverse zitmeubelen en stoelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ATE-23-0017 - 1
Beschrijving: De Vlaamse Waterweg nv bedient bruggen, sluizen en stuwen vanop afstand. De Vlaamse Waterweg heeft zijn werkingsgebied opgesplitst in drie territoria of regio’s. Elke regio beheert een aantal corridors of vaarassen. Voor de bediening van deze kunstwerken/objecten wordt in elke territoriale regio een afstandsbedieningscentrale uitgewerkt. Deze opdracht voorziet de levering van 24/7 operatorstoelen voor opleidingscentrum en afstandsbedieningscentrales van De Vlaamse Waterweg.
Interne identificatiecode: 1