See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en levering van massacomparatoren
Beschrijving: Aankoop, levering, installatie en inbedrijfstelling van 2 massacomparatoren met elk een onderhoudscontract.
Interne identificatiecode: 2023/81644/E6/MASSACOMPARATOR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023/81644/E6/MASSACOMPARATOR - 1
Beschrijving: Aankoop, levering, installatie en inbedrijfstelling van een massacomparator van 1000 kg met onderhoudscontract
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2023/81644/E6/MASSACOMPARATOR - 2
Beschrijving: Aankoop, levering, installatie en inbedrijfstelling van een massacomparator van 1000 kg tem 5000 kg met onderhoudscontract
Interne identificatiecode: 2