Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Transport suikerwater
Referentienummer: 520184
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 63712000 Ondersteunende diensten voor vervoer over de weg
II.1.4.
Korte beschrijving
Het dagelijks transport aangaande het afvalwater (suikerwater) van Cloetta Roosendaal naar RWZI Nieuwveer te Breda.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 320 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90400000 Diensten in verband met afvalwater
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Dagelijks ophalen, transporteren en lossen van gemiddeld 30m3 afval(suiker)water.