56534-2025 - Mededinging
België – Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten – Afsluiten van een raamovereenkomst voor de terbeschikkingstelling van externe experten voor de verwezenlijking van strategische projecten.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afsluiten van een raamovereenkomst voor de terbeschikkingstelling van externe experten voor de verwezenlijking van strategische projecten.
Beschrijving: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging bij de aanvang van de procedure voor het afsluiten van een raamovereenkomst voor de terbeschikkingstelling van externe experten voor de verwezenlijking van strategische projecten.
Interne identificatiecode: OA 2816
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OA 2816 - 1
Beschrijving: Perceel 1: Air Traffic Management Systems (Voice Communication, Data Communication, Navigation, Surveillance, Air Traffic Management, Aeronautical Information Management, Aeronautical Meteorology, Remote Towers, A-SMGCS, System Architecture, Enterprise Architecture, IT infrastructure, …etc);
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: OA 2816 - 2
Beschrijving: Perceel 2: Air Traffic Management Operations (CONOPS, Procedure design, Safety Management, Free Route, AFUA , ATFCM , AMAN , DMAN , PBN , CDA , GBAS , Strategy and planning, Project Management, Airport capacity, Building infrastructure, sustainable aviation,...etc).
Interne identificatiecode: 2