565779-2025 - Mededinging
België – Fotokopieerdiensten – Bestek met betrekking tot diensten: externe printdiensten: online bestelsysteem, printen en leveren op diverse locaties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bestek met betrekking tot diensten: externe printdiensten: online bestelsysteem, printen en leveren op diverse locaties
Beschrijving: De opdracht betreft het uitbesteden van het printwerk aan een externe partner die niet in de scholen van de Sint-Paulusschool is gevestigd. De bedoeling is dat er via een online module op een eenvoudige manier afdrukken kunnen besteld worden en deze vervolgens geprint en geleverd worden op de aangegeven locatie.
Interne identificatiecode: SPSdiensten_Print_1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 79521000 Fotokopieerdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SPSdiensten-Print-1 - 1
Beschrijving: Bestek met betrekking tot diensten: externe printdiensten: online bestelsysteem, printen en leveren op diverse locaties
Interne identificatiecode: 1