565905-2023 - MededingingNederland-Oirschot: Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schuldhulpverlening 2024 e.v.
Referentienummer: BIZOB-2023-GEZ-FKE-00189
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het gaat hier om een aanbesteding voor de volgende gemeenten: Best, Boxtel, Geldrop-Mierlo, Land van Cuijk, Maashorst, Sint-Michielsgestel en de Gemeenschappelijke Regeling Samenwerking A2 (GRSA2).
De overeenkomst bestaat uit schuldhulpverlening fase 1 (voor één van de opdrachtgevers) en uit schuldhulpverlening fase 2 voor alle opdrachtgevers.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2024.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Schuldhulpverlening fase 2 voor alle deelnemende gemeenten en fase 1 voor één van de deelnemende gemeenten.