565959-2024 - Mededinging
Nederland – Algemene personeelsdiensten voor de overheid – Bedienen Bruggen en Sluizen (DIG-16657)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedienen Bruggen en Sluizen (DIG-16657)
Beschrijving: De Opdrachtnemer draagt zorg voor levering van personeel voor de bediening van een of meerdere in deze Inschrijvingsleidraad genoemde objecten, ten eerste op momenten dat deze volgens dienstroosters niet door de bij HHR in dienst zijnde sluiswachters bezet zijn en ten tweede op momenten dat er vervanging benodigd is bij ziekte en/of verlof van de bedienaars. Het in te zetten personeel zal de functies moeten vervullen gedurende de daarbij nader aangegeven bedienings- of werktijden. De afwijkingen hiervan (bij calamiteiten, tijdens werk in uitvoering, ter complementeren van een roosterbezetting, een gewijzigd bedieningsregiem of i.v.m. stremmingen) zullen deze nader worden opgegeven. HHR is eigenaar van twee (2) bruggen en drie (3) sluizen. HHR verzorgt de bediening van deze objecten ten behoeve van de plezier- en beroepsvaart. Onderstaand een overzicht van de bruggen en sluizen waarvan HHR eigenaar is: 1. Sluis en brug Slikkendam te Woerdense Verlaat; 2. Ziendesluis te Nieuwkoop; 3. Sluis en brug Spaardam te Spaardam.
Interne identificatiecode: DIG-16657
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Deze aanbesteding heeft geen percelen
Interne identificatiecode: 1