56602-2023 - ResultaatNederland-Aalsmeer: Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Engineering & Construct Reconstructie Machineweg in Aalsmeer
Referentienummer: I&A 2022_0073
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente is op zoek naar een Opdrachtnemer die de Machineweg kan reconstrueren. De reconstructie betreft het volledig vernieuwen van de wegopbouw van de Machineweg vanaf de Wilhelminastraat doorgaand tot de Legmeerdijk. Het werk omvat ook de bouw van een vergroot viaduct op de kruising Middenweg – Amalialaan – Machineweg en een aantal grondkerende constructies.
Gewenste situatie
Het resultaat van het Werk is een volledig vernieuwde Machineweg, waarbij de verschillende verkeersstromen ondanks de toegenomen verkeersintensiteit op een veilige en vlotte manier afgewikkeld kunnen worden. Langs de gehele Machineweg is een vrijliggend twee richtingen fietspad beschikbaar, de kruisingen met de Middenweg – Amaliaan en de Hornweg zijn vernieuwd. De aansluiting met de Japanlaan is verbeterd. Het oostelijk deel van de Machineweg is een 30 km/uur weg geworden.
Zie verder de Offerteaanvraag met bijlagen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Werkzaamheden Reconstructie Machineweg
De scope van het contract Reconstructie Machineweg bestaat uit:
1. Het uitwerken van een integraal Uitvoeringsontwerp op basis van:
a) Het voorgeschreven Definitief Ontwerp GWW voor een nieuwe wegindeling;
b) Het voorgeschreven Voorlopig Ontwerp Civiel (kunstwerken en grondkerende constructies);
c) De eisen met betrekking tot het gemaal en de riolering;
2. Het reconstrueren van de rijweg inclusief fietspad en trottoir:
a) Het vernieuwen van het asfalt op diverse locaties van de Machineweg;
b) Het gedeelte tussen Japanlaan en Legmeerdijk wordt ingericht als 30 km/uur-gebied;
c) De vrij liggende fietspaden langs de Machineweg worden geasfalteerd;
d) Tussen de Hornweg en de Japanlaan komt een vrij liggend fietspad en een voetpad.
3. De realisatie van een nieuw kunstwerk op kruising Middenweg – Amalialaan – Machineweg voor inpassen van een nieuwe rotonde;
4. Het reconstrueren van de kruising met de Catharina-Amalialaan en de Middenweg door middel van een rotonde met een apart fietspad op basis van het vastgestelde VO. Hiervoor moeten de bestaande brug en de duiker worden aangepast;
5. Het reconstrueren van de rotonde bij de Hornweg, het aanbrengen van grondkerende constructies en het uitbreiden van de bestaande duiker;
6. Het handhaven, verleggen en/of vervangen van de aanwezige kabels en leidingen inclusief coördinatie verplichting;
7. Het vervangen en verplaatsen van het rioolgemaal op de Hornweg en delen van persleidingen en vrij vervalstelsels;
8. Het uitwerken van een lichtplan met daarbij het in stand houden en aanleggen van een openbaar verlichtingsnet, inclusief masten en kast en aansluiting op het LS- netwerk;
9. Het aanleggen of vervangen van beschoeiing langs Machinetocht waar nodig en indien onvermijdelijk;
10. Het ophogen van het maaiveld Aalsmeerderweg 204;
11. Het kappen van bomen;
12. Het aanbrengen van beplanting en afrastering op openbaar gebied;
13. Het aanbrengen van bebording en markering;
14. Het aanbrengen van markeringen op parkeerplaatsen;
15. Het aansluiten op onderliggende infrastructuur.