56635-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten – Gemeente Vijfheerenlanden - Soortenmanagementplan
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Vijfheerenlanden - Soortenmanagementplan
Beschrijving: Gemeente Vijfheerenlanden wil één Opdrachtnemer contracteren voor het uitvoeren van de benodigde onderzoeken voor en het opstellen van een soortenmanagementplan. Voor de exacte eisen met betrekking tot de Opdracht, zie bijlage A Programma van Eisen. -
Interne identificatiecode: IBMN-2023-VIJ-RR-002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
Aanvullende classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1