566439-2025 - Mededinging
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – ICT security service, detection and response
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT security service, detection and response
Beschrijving: ICT security service, detection and response
Interne identificatiecode: PPP0CU-8717/5274/2025/1633 - ICT - security service
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/1633 - ICT - security service_1