2. Procedure
Procedure
Titel: Boekbestellingen
Beschrijving: Deze openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een Overeenkomst met één opdrachtnemer ten behoeve van het leveren van digitale en print boeken voor de universiteitsbibliotheek van Wageningen University & Research en bijbehorende dienstverlening. De aanbesteding wordt uitgevoerd conform de Europese Richtlijn 2014/24/EU, voor Nederland omgezet in de Aanbestedingswet 2012 zoals gewijzigd per 1 juli 2016 (AW). De Overeenkomst wordt afgesloten met een initiële looptijd van twee (2) jaar ingaande op 1 januari 2025, met een optie tot verlenging van de Overeenkomst met twee (2) maal een (1) jaar.
Interne identificatiecode: 2024-MER-T77201
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 22110000 Gedrukte boeken
Aanvullende classificatie (cpv): 22113000 Bibliotheekboeken, 92511000 Bibliotheekdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000