Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 73300000 Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Waarde