Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Tolk- en vertaaldiensten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79540000 Tolkdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbesteding voor tolk- en vertaaldiensten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aanbesteding voor tolk en vertaaldiensten.