2. Procedure
Procedure
Titel: Marktconsultatie Specialistische jeugdhulp 2028 en verder 10 voor de Jeugd
Beschrijving: Deze marktconsultatie wordt uitgevoerd door Jeugdregio Een 10 voor de Jeugd (hierna 10vdJ). Dit is een samenwerkingsverband van elf gemeenten in Zuidoost-Brabant, dit zijn: Helmond, de Peelgemeenten (Deurne, Someren, Asten, Gemert-Bakel en Laarbeek), de Dommelvallei+ (Nuenen, Son en Breugel, Waalre en Geldrop-Mierlo) en Veldhoven. De betrokken gemeenten hebben gezamenlijk besloten om de huidige overeenkomsten per 1 januari 2028 niet te verlengen, maar een nieuwe aanbesteding te starten. Deze keuze komt voort uit de wens om substantiële wijzigingen in de overeenkomsten en haar bijlagen door te voeren. De nieuwe aanbesteding richt zich op specialistische jeugdhulp. Op basis van de Jeugdwet en aanvullende regelgeving zijn gemeenten verantwoordelijk voor het bieden van ondersteuning, hulp en zorg aan jeugdigen tot 23 jaar die hiervan afhankelijk zijn om te kunnen deelnemen aan de samenleving en zich zelfstandig te ontwikkelen. De specialistische jeugdhulp die nu wordt aanbesteed, maakt onderdeel uit van deze wettelijke opdracht. Door middel van deze marktconsultatie wensen we inzicht te krijgen in de mogelijkheden en onmogelijkheden van de markt ter voorbereiding op de aankomende aanbesteding.
Type procedure: Andere procedure in meerdere fasen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dit betreft een schriftelijke marktconsultatie. Alle belanghebbende partijen worden uitgenodigd om hun input via deze weg met de aanbestedende dienst te delen. De uiteindelijke procedure om te komen tot overeenkomsten is nog niet bekend.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000