2. Procedure
Procedure
Titel: Levering smartphones en accessoires
Beschrijving: De opdracht is het op aanvraag leveren van smartphones en accessoires. Waaronder en niet gelimiteerd tot: USB-C laadkabels, headsets (oortjes), telefoonhoesjes en screenpotectors aan de gemeente Lelystad. Omvang in euro's is geschat op maximaal 300.000,- euro.
Interne identificatiecode: 2025-25
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
Aanvullende classificatie (cpv): 32550000 Telefoonuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het leveren van de gevraagde smartphones inclusief accessoires.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 32550000 Telefoonuitrusting