Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
Plaats van uitvoering
Postadres: Liemersweg 2
Stad: Doetinchem
Postcode: 7006GG
Onderverdeling land (NUTS): Achterhoek (NL225)