567581-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – AI 2024-0159 - Toestandsinspecties civiele constructies stadsdelen West, Westpoort en Noord
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2024-0159 - Toestandsinspecties civiele constructies stadsdelen West, Westpoort en Noord
Beschrijving: Scope van de opdracht De opdracht omvat het uitvoeren van toestandsinspecties aan civiele constructies binnen de stadsdelen West, Westpoort en Noord. Onder de toestandsinspectie wordt verstaan gerichte waarneming voor het vaststellen van de toestand en het functioneren van objecten en bouwdelen. Tevens wordt vanuit deze inspectie getoetst of het bijbehorende onderhoudsconcept van het beheerobject nog juist is of geactualiseerd moet worden. Werkzaamheden: •Inventariseren van objectgegevens. •Decomponeren van objecten waar dit nog niet gedaan is of waar het niet overeenkomt. •Beoordelen van objecten aan de hand van de conditiemeting NEN 2767. •Inzichtelijk maken van de actuele toestand op bouwdeelniveau. •Inzichtelijk maken van de aanwezige risico’s. •Bepalen en/of vaststellen van de onderhoudsmaatregelen.
Interne identificatiecode: AI 2024-0159
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000