See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: QOP25-3589: Raamovereenkomst voor het onderhoud van werkkledij voor de Associatie KU Leuven vzw en Alma vzw
Beschrijving: QOP25-3589: Raamovereenkomst voor het onderhoud van werkkledij voor de Associatie KU Leuven vzw en Alma vzw
Interne identificatiecode: QOP25-3589
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QOP25-3589 - Perceel 1: Onderhoud werkkledij gelabeld Textiel KU Leuven
Beschrijving: QOP25-3589: Raamovereenkomst voor het onderhoud van werkkledij voor de Associatie KU Leuven vzw en Alma vzw - Perceel 1: Onderhoud werkkledij gelabeld Textiel KU Leuven
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: QOP25-3589 - Perceel 2: Onderhoud kledij en linnen – ongelabeld
Beschrijving: QOP25-3589: Raamovereenkomst voor het onderhoud van werkkledij voor de Associatie KU Leuven vzw en Alma vzw - Perceel 2: Onderhoud kledij en linnen – ongelabeld
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: QOP25-3589 - Perceel 3: Onderhoud werkkledij gelabeld textiel O&W-Vlaanderen
Beschrijving: QOP25-3589: Raamovereenkomst voor het onderhoud van werkkledij voor de Associatie KU Leuven vzw en Alma vzw - Perceel 3: Onderhoud werkkledij gelabeld textiel O&W-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: QOP25-3589 - Perceel 4: Onderhoud werkkledij gelabeld textiel Antwerpen
Beschrijving: QOP25-3589: Raamovereenkomst voor het onderhoud van werkkledij voor de Associatie KU Leuven vzw en Alma vzw - Perceel 4: Onderhoud werkkledij gelabeld textiel Antwerpen
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: QOP25-3589 - Perceel 5: Onderhoud werkkledij gelabeld textiel Limburg
Beschrijving: QOP25-3589: Raamovereenkomst voor het onderhoud van werkkledij voor de Associatie KU Leuven vzw en Alma vzw - Perceel 5: Onderhoud werkkledij gelabeld textiel Limburg
Interne identificatiecode: 5