567648-2024 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – ICT oplossing Werk & Inkomen - gemeente Gennep
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT oplossing Werk & Inkomen - gemeente Gennep
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is te komen tot een vakapplicatie waarbij integraal samen gewerkt kan worden met behulp van efficiënt ingerichte werkprocessen. De vakapplicatie ondersteunt de gemeente Gennep en INTOS bij het uitvoeren van haar wettelijke taken op het gebied van rechtmatigheid, doelmatigheid en de uitkeringsadministratie. Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 776666
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: ICT oplossing Werk en Inkomen
Beschrijving: De gemeente Gennep en INTOS hebben de ambitie om op het gebied van Werk & Inkomen per 1 januari 2026 te werken in één vakapplicatie. Daarnaast is er een wens voor een klantportaal. INTOS voert de re-integratie uit voor inwoners uit de gemeente Gennep en daarnaast ook voor buurgemeenten en het UWV Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optionele dienstverlening zie aanbestedingsleidraad. Daarnaast optie tot verlenging.