567660-2024 - Mededinging
Nederland – Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen – Levering duurzame elektriciteit en gecompenseerd gas 2025 - 2027
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering duurzame elektriciteit en gecompenseerd gas 2025 - 2027
Beschrijving: Dit Aanbestedingsdocument betreft de offerteaanvraag voor de levering van duurzame elektriciteit en gecompenseerd gas ten behoeve van Naktuinbouw. Elektriciteit, 5 aansluitingen, jaarvolume 1.588.797 kWh Gas, 3 aansluitingen, jaarvolume 603.683 Nm3
Interne identificatiecode: I2409 271
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aanbestedingsprocedure in één ronde. De aanbesteding wordt algemeen bekend gemaakt. Iedere geïnteresseerde aanbieder kan direct inschrijven. Enkel inschrijvers die aan de gestelde geschiktheidseisen voldoen komen voor verlening van de opdracht in aanmerking. Gunning geschiedt op basis van laagste prijs. Het indienen van een offerte in het kader van onderhavige aanbesteding houdt in dat Inschrijver onvoorwaardelijk en integraal instemt met de gevolgde aanbestedingsprocedure en de inhoud van de Aanbestedingsdocumenten. De Inschrijvers dienen het Programma van Eisen (PvE) integraal te aanvaarden. Niet-aanvaarding van het PvE of het onder voorbehoud aanvaarden van het PvE leidt tot uitsluiting van de Inschrijver.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering duurzame elektriciteit en gecompenseerd gas
Beschrijving: Levering duurzame elektriciteit en gecompenseerd gas
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor de levering van duurzame elektriciteit en gecompenseerd gas voor de leveringsjaren 2025, 2026 en 2027. De beoogde Overeenkomst bevat tevens een wederzijdse optie tot verlenging van de leveringsovereenkomst met 3 maal 1 jaar.