567736-2026 - Resultaat
België – Waterbouwwerkzaamheden – Dender. Herbouwen stuwsluis te Aalst. Fase 5.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Dender. Herbouwen stuwsluis te Aalst. Fase 5.
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is de realisatie van fase 5 van de vernieuwing/verplaatsing van het stuwsluiscomplex op de Dender te Aalst.
Interne identificatiecode: De Vlaamse Waterweg-ABS-19-042-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45246200 Oeverbeschermingswerken, 45243600 Bouwen van kademuren