See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie en regeneratie van grassportterreinen 2025-2028
Beschrijving: Het bestek heeft betrekking op het renoveren en regenereren van verscheidene grassportterreinen op het grondgebied van Dendermonde. Werken worden uitgevoerd op afroep, per terrein. De effectieve momenten van uitvoering zijn niet gebundeld en verspreid doorheen het hele uitvoeringsjaar.
Interne identificatiecode: PPP005-2536/5027/2025.02
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Lokaal Bestuur Dendermonde
Beschrijving: Lokaal Bestuur Dendermonde
Interne identificatiecode: 2025.02_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Autonoom Gemeentebedrijf Dendermonde
Beschrijving: Autonoom Gemeentebedrijf Dendermonde
Interne identificatiecode: 2025.02_2