2. Procedure
Procedure
Titel: Product Owner IAM Machine domein - cluster BCO
Beschrijving: Jij regelt het. Jij brengt ons IAM domein verder! Geen woorden maar daden! Dit doe je voor je collega’s en voor alle Rotterdammers!
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000