568215-2023 - Mededinging
België – Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren – Aankoop, levering op afroep, reiniging en herstelling van werkkledij.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop, levering op afroep, reiniging en herstelling van werkkledij.
Beschrijving: De Opdrachtnemer dient in te staan voor: - Het ter beschikking stellen van de benodigde werk -en veiligheidskledij zoals beschreven in hoofdstuk III van dit bestek - Het onderhoud (wassen en herstellen) van de geleverde kledij via een vlot toebedelingssysteem - Het beheren van de ter beschikking gestelde kledij (adviseren omtrent het aantal nodige stuks per medewerker, wasritme enz….) - Regelmatig overleg met de aanbestedende overheid om de uitvoering van de opdracht te evalueren en te optimaliseren Voor een uitgebreide beschrijving van de opdracht wordt verwezen naar de technische bepalingen van dit bestek.
Interne identificatiecode: 9/19/2023 11:54 AM 3PID49 2023/018
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Aankoop, levering op afroep, reiniging en herstelling van werkkledij.
Interne identificatiecode: 2023/018