See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Ophalen en verwerken van bouwafval, hout en harde plastics, ingezameld op recyclageparken en andere locaties gelegen in het werkingsgebied van IVOO
Beschrijving: De uit te voeren dienst betreft de verhuur van containers en het ophalen en verwerken van afvalstoffen ingezameld op de recyclageparken en enkele andere gemeentediensten in het werkingsgebied van IVOO. Afvalstoffen: inert recycleerbaar bouwafval, inert niet recycleerbaar bouwafval, asbesthoudend bouwafval, gipsplaten, hout, vlak glas en harde plastics. De opdracht start op 1 januari 2025 en eindigt op 31 december 2025 en kan drie keer verlengd worden voor de duur van één jaar (2026, 2027, 2028).
Interne identificatiecode: 2024 - Bouwafval - hout - harde plastics RP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1- het ophalen en verwerken van inert recycleerbaar bouwafval
Beschrijving: Het ophalen en verwerken van inert recycleerbaar bouwafval. De opdracht start op 1 januari 2025 en eindigt op 31 december 2025 en kan drie keer verlengd worden voor de duur van één jaar (2026, 2027, 2028).
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: het ophalen en storten van inert niet recycleerbaar bouwafval
Beschrijving: Het ophalen en storten van inert niet recycleerbaar bouwafval. De opdracht start op 1 januari 2025 en eindigt op 31 december 2025 en kan drie keer verlengd worden voor de duur van één jaar (2026, 2027, 2028).
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: het ophalen en storten van asbesthoudend bouwafval
Beschrijving: Het ophalen en storten van asbesthoudend bouwafval. De opdracht start op 1 januari 2025 en eindigt op 31 december 2025 en kan drie keer verlengd worden voor de duur van één jaar (2026, 2027, 2028).
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: het ophalen en verwerken van gipsplaten
Beschrijving: Het ophalen en verwerken van gipsplaten. De opdracht start op 1 januari 2025 en eindigt op 31 december 2025 en kan drie keer verlengd worden voor de duur van één jaar (2026, 2027, 2028).
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: het ophalen en verwerken van hout
Beschrijving: Het ophalen en verwerken van hout. De opdracht start op 1 januari 2025 en eindigt op 31 december 2025 en kan drie keer verlengd worden voor de duur van één jaar (2026, 2027, 2028).
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6: het ophalen en verwerken van vlak glas
Beschrijving: Het ophalen en verwerken van vlak glas. De opdracht start op 1 januari 2025 en eindigt op 31 december 2025 en kan drie keer verlengd worden voor de duur van één jaar (2026, 2027, 2028).
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7: het ophalen en verwerken van harde plastics
Beschrijving: Het ophalen en verwerken van harde plastics. De opdracht start op 1 januari 2025 en eindigt op 31 december 2025 en kan drie keer verlengd worden voor de duur van één jaar (2026, 2027, 2028).
Interne identificatiecode: 7