Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
Plaats van uitvoering
Stad: Deurne
Postcode: 2100
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België