56846-2025 - Mededinging
Nederland – Onderhouden van sportvelden – Onderhoud buitenruimte sportaccommodaties 2025-2029
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud buitenruimte sportaccommodaties 2025-2029
Beschrijving: Met deze aanbesteding wil de gemeente Roermond zorgdragen voor het onderhoud van de buitenruimten van haar sportaccommodaties wat uiteindelijk zorgt voor kwalitatief hoogstaande sportvelden. Deze kwaliteit komt tot uiting in de uitstraling, maar bovenal zorgt dit ervoor dat de velden zo veel mogelijk beschikbaar zijn voor de activiteiten van de verenigingen. Om dit te realiseren sluit zij met één leverancier een raamovereenkomst. Daarmee kunnen op een eenvoudige wijze deelopdrachten worden verstrekt. Voor het schatten van de kosten wordt uitgegaan van de bedragen van de afgelopen contractperiode en wordt een indexering gebaseerd op de markt gehanteerd. Vanuit dit oogpunt komt de gemeente Roermond uit op een bedrag van € 60.000,- per jaar. Zoals hierboven beschreven komt, bij een voorgestelde looptijd van vier jaar, de geraamde waarde uit op circa € 240.000,-.
Interne identificatiecode: 8332-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud buitenruimte sportaccommodaties
Beschrijving: Zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging