2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en leveren van tractor met aanbouwdelen haagschaar en pekelinstallatie
Beschrijving: Aankoop en leveren van tractor met aanbouwdelen haagschaar en pekelinstallatie
Interne identificatiecode: PPP0IG-9228/5687/2025/9228
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16700000 Tractoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/9228 1_1