568761-2021 - MededingingBelgië-Brussel: Reclamediensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Digitale audio advertenties
Referentienummer: TI 2138.1
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79341000 Reclamediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79341200 Diensten voor reclamebeheer
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
VRT is op zoek naar een partner die audioadvertenties kan leveren op digitale audiomiddelen (streaming, apps, stand alone internet radiospelers,…).
De partner moet een technische oplossing hebben om audioadvertenties te integreren/toevoegen op bestaande livestreams, podcasts, audio-on-demand-assets.
We zijn NIET op zoek naar een nieuwe reclamepartner om de radiozenders te voeden maar naar een oplossing die advertenties voorziet op onze digitale audio.
Afgezien van de technologie om audio-assets vooraf af te spelen of advertentiepauzes op audio livestreams te vervangen, moet de technologie minstens het volgende bevatten:
1. Tools voor advertentieplanning
2. Mogelijkheid voor segmentatie van livestreams/audio on demand assets en koppelen van specifieke audiobestanden (advertenties) aan specifieke segmenten
3. Rapportage: Tools om het gebruik van audio-assets te analyseren en de mogelijkheid om zowel intern als aan adverteerders / mediabureaus te rapporteren.
De technologie moet beschikbaar zijn op de streamingtechnologieën Icecast en/of HLS.
De VRT beschikt over een eigen streamingplatform dat alle digitale video- en audiostreams (live & on demand) afhandelt. De voorgestelde technologie kan worden toegevoegd aan het bestaande streamingplatform of de kandidaat kan zijn eigen CDN meenemen op voorwaarde dat dit CDN voldoet aan de minimale CDN-vereisten van de VRT.