568906-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten in verband met software – Contractbeheer en contractmanagementapplicatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Contractbeheer en contractmanagementapplicatie
Beschrijving: De aan te besteden Opdracht, zoals omschreven in de aanbestedingsstukken betreft de levering en implementatie van een dienst voor een contractbeheer en -management applicatie. De contractbeheer en -management applicatie dient passend te zijn binnen het huidige landschap en organisatie van de gemeente Haarlem en Zandvoort en dient de contractbeheer- en contractmanagementprocessen te ondersteunen. De Opdracht bestaat uit:  Het leveren en implementeren van een gebruiksklare contractbeheer en -management applicatie;  Migratie van de lopende contracten en leveranciersdata naar de contractbeheer en -management applicatie;  Het opleiden van de functioneel/technisch beheerders en gebruikers binnen de gemeente Haarlem;  Het technisch beheer en onderhouden (gebruikersondersteuning) gedurende de looptijd van de overeenkomst. De financiële waarde en omvang van de Opdracht wordt geschat op €306.000,- voor de gehele looptijd van de Overeenkomst inclusief optionele verlenging. Dit betreft een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 72261000 Softwareondersteuningsdiensten, 72262000 Ontwikkeling van software, 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1 perceel
Beschrijving: zie bijgevoegde leidraad. De financiële waarde en omvang van de Opdracht wordt geschat op €306.000,- voor de gehele looptijd van de Overeenkomst inclusief optionele verlenging. Dit betreft een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Leveranciersmanagement: In de applicatie moeten leveranciersmanagement functionaliteiten beschikbaar zijn. Door bijvoorbeeld een module te activeren zijn de functionaliteiten om leveranciersmanagement uit te voeren beschikbaar.