569061-2022 - MededingingNederland-Gorinchem: Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
2022.008 Raamovereenkomst technisch onderhoud rioolpompen en gemalen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Preventief en correctief onderhoud (mini)gemalen
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90480000 Beheer van riolering, 39350000 Uitrusting voor rioolzuiveringsinstallatie
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
zie aanbestedingsdocument, Bijlage 6 bevat richtinggevende hoeveelheden