Prefinanciering, advies en trajectbegeleiding bij een gebiedsontwikkelingsproject van twee sites op het grondgebied van de stad Bree.
De stad Bree wenst een prefinancierder en begeleider aan te stellen die de stad adviseert en begeleidt bij het volledige traject dat begint bij het bepalen van de precieze inhoud van het project, het programma van eisen, de te kiezen formule van het project voor de gebiedsontwikkeling en het sluiten van de diverse overeenkomsten met de private en/of publieke partners.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten, 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding