2. Procedure
Procedure
Titel: Project- en bouwmanagement t.b.v. Project Toekomstbestendig vastgoed NAD Nuis
Beschrijving: Deze selectieleidraad heeft betrekking op de Europese aankondiging van de provincie Groningen met betrekking tot het selecteren van een project- en bouwmanagementbureau ten behoeve van het toekomstbesteding maken van het Noordelijk Archeologisch Depot te Nuis.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000