2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor ecologisch maaibeheer met gespecialiseerde rupsvoertuigen– beheerregio Brabantse Wouden
Beschrijving: Voorliggende opdracht betreft een raamovereenkomst voor het uitvoeren van ecologisch maaibeheer op zeer natte terreinen met gespecialiseerde rupsvoertuigen
Interne identificatiecode: ANB/TB/TOO/2024/18
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Voorliggende opdracht dient te worden uitgevoerd in natuurdomeinen die beheerd worden door het Agentschap voor Natuur en bos, in de beheerregio Brabantse Wouden
Interne identificatiecode: 1