569663-2023 - MededingingNederland-Doetinchem: Software en informatiesystemen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Fysieke beveiliging veldlocaties
Referentienummer: 92402
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze aanbestedingsleidraad betreft de Europese openbare aanbesteding voor het leveren en het vervangen van de (fysieke/elektronische) cilinders (inclusief sleutels), sloten en een onderhoudscontract voor de bijbehorende software van waterschap Rijn en IJssel, hierna te noemen de Aanbestedende dienst, met registratienummer 92402.
De aanbesteding is gesplitst in 2 percelen:
Perceel 1: Vervangen van fysieke cilinders, eventueel sloten en sleutels door nieuw (gecertificeerde) fysieke cilinders (inclusief sleutels), eventueel sloten;
Perceel 2: Vervangen van fysieke cilindersloten en toegangscontrole door een elektronische/elektromechanische oplossing.
Beide percelen hebben betrekking op de buitenlocaties van de Aanbestedende dienst. Onder buitenlocaties worden de volgende locaties verstaan: gemalen, zuiveringen, steunpunten onderhoud en werkplaatsen.
Doel van de Aanbestedende dienst is te komen tot één raamovereenkomst per perceel.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 500 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Vervangen van fysieke sloten en sleutels door nieuw (gecertificeerde) sloten en sleutels
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
44520000 Sloten, sleutels en scharnieren
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Vervangen van fysieke sloten en toegangscontrole door een elektronische / elektromechanische oplossing
Perceel nr.: 2
72200000 Softwareprogrammering en -advies