569856-2024 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Onderhoud bomen - gemeente Roermond
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud bomen - gemeente Roermond
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - controleren bomen; - snoeien bomen; - verwijderen bomen; - aanbrengen bomen; - overige, bijkomende werkzaamheden zoals o.a. verkeersmaatregelen en ter beschikking stellen materieel en personeel. De omvang die is opgenomen in het bestek (EUR 159.500) is niet juist. De verwachting is dat er per jaar voor ca. EUR 600.000 aan deelopdrachten zal worden verstrekt.
Interne identificatiecode: 51985-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Rovk Onderhoud bomen 2025-2028
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - controleren bomen; - snoeien bomen; - verwijderen bomen; - aanbrengen bomen; - het toepassen van verkeersmaatregelen; - het inzetten van werknemers en materieel
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen