See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoopcentrale Stad Hasselt - Raamovereenkomst voor bewaking van diverse gebouwen en terreinen
Beschrijving: De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: 1. Perceel 1 Bewaking stadhuis Hasselt site Obbe beek De reguliere bewaking omvat: - on-site bewaking tijdens de standaarduren; - on-site bewaking op afroep buiten de standaarduren; - openings- en sluitingsronde; - mobiele bewaking buiten de standaarduren; - interventies bij alarm. 2. Perceel 2 Bewaking Bibliotheek Hasselt Limburg (BHL) vestiging Dusart De reguliere bewaking omvat: - on-site bewaking tijdens de openingsuren; - on-site bewaking op afroep buiten de standaarduren; - openings- en sluitingsronde; - interventies bij alarm. 3. Perceel 3 Bewaking Zwembad Kapermolen De bewaking omvat: - on-site bewaking op afroep; - Interventies na alarm. 4. Perceel 4 Mobiele bewaking diverse gebouwen en sites De reguliere bewaking omvat: - mobiele bewaking/preventieve rondgang; - interventies na alarm.
Interne identificatiecode: PPP0D1-6300/5509/2025-6300
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bewaking stadhuis Hasselt site Obbe beek
Beschrijving: Bewaking stadhuis Hasselt site Obbe beek
Interne identificatiecode: 2025-6300 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Bewaking Bibliotheek Hasselt Limburg (BHL) vestiging Dusart
Beschrijving: Bewaking Bibliotheek Hasselt Limburg (BHL) vestiging Dusart
Interne identificatiecode: 2025-6300_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Bewaking Zwembad Kapermolen
Beschrijving: Bewaking Zwembad Kapermolen
Interne identificatiecode: 2025-6300_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Mobiele bewaking diverse gebouwen en sites
Beschrijving: Mobiele bewaking diverse gebouwen en sites
Interne identificatiecode: 2025-6300_4
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (preventieve rondgang Nieuwe Recyclagepark preventieve rondgang nachtbewaking preventieve rondgang dagbewaking weekend- en feestdagen)