2. Procedure
Procedure
Titel: 10100050549 - BD - Inhuur Senior Adviseur privatisering NLO
Beschrijving: Het bestuursdepartement wenst een Senior Adviseur privatisering in te huren.
Interne identificatiecode: 10100050549
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1 004 uur