569968-2024 - Mededinging
Nederland – Openbaarvervoersdiensten – Concessie Oost-Brabant 2027-2039
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Concessie Oost-Brabant 2027-2039
Beschrijving: Dit betreft de aanbesteding van de OV-Concessie Oos Brabant door de provincie Noord-Brabant.
Interne identificatiecode: C2338631
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie documentatie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60112000 Openbaarvervoersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie documentatie