2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaken van de administratieve gebouwen van IVBO te Brugge
Beschrijving: IVBO wenst een nieuw contract af te sluiten met een schoonmaakbedrijf voor de algemene schoonmaak van de administratieve gebouwen (kantoren, sanitair, refters, vergaderzalen, controlezaal, ...) van IVBO te Brugge.
Interne identificatiecode: PPP189-258/5196/A-BE-I400-0022
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: A-BE-I400-0022_1