Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud, 45233220 Wegdekwerkzaamheden voor wegen
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente Zwolle zal een raamovereenkomst (RAW raambestek) aangaan voor een periode van één (1) jaar met optie tot verlenging met één (1) jaar.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noord-Overijssel (NL211)